Kontakt

Imate li pitanja o nama ili našim proizvodima?
Slobodno nas kontaktirajte, naš tim će Vam odgovoriti u najkraćem mogućem roku.

 

Ime i prezime Kontakt E-mail Teren
Silvio Kop +385 99 547 9908 silvio.kop@hr.timacagro.com Bjelovarsko-bilogorska županija – jug
Kristina Novak +385 99 496 7565 kristina.novak@hr.timacagro.com Bjelovarsko-bilogorska županija – sjever
Marijan Brkić +385 99 206 6069 marijan.brkic@hr.timacagro.com Brodsko-posavska županija
Matea Jurković +385 99 433 9003 matea.jurkovic@hr.timacagro.com Dubrovačko-neretvanska županija, općina Vrgorac i Hercegovina
Dražen Macan +385 99 547 9901 drazen.macan@hr.timacagro.com Istarska županija
Zoran Husić +385 99 547 9899 zoran.husic@hr.timacagro.com Koprivničko-križevačka županija – istok
Lucija Katanec +385 99 529 8671 lucija.katanec@hr.timacagro.com Koprivničko-križevačka županija – zapad
Ronald Mašić +385 99 529 8673 ronald.masic@hr.timacagro.com Krapinsko-zagorska i Varaždinska županija – zapad
Marijana Šutej +385 99 525 9653 marijana.sutej@hr.timacagro.com Ličko-senjska i Karlovačka županija
Josip Tabain +385 99 547 9906 josip.tabain@hr.timacagro.com Osječko-baranjska županija – Baranja
Marko Zrakić +385 99 496 7498 marko.zrakic@hr.timacagro.com Osječko-baranjska županija – Đakovo
Alen Zebić +385 99 489 3607 alen.zebic@hr.timacagro.com Osječko-baranjska županija – Našice
Tomislav Brkić +385 99 529 8672 tomislav.brkic@hr.timacagro.com Osječko-baranjska županija – Osijek
Mirko Roguljić +385 99 208 0122 mirko.roguljic@hr.timacagro.com Osječko-baranjska županija – Valpovo
Alen Novak +385 99 529 8670 alen.novak@hr.timacagro.com Požeško-slavonska županija
Marina Horčička Randić +385 99 589 7346 marina.horcickarandic@hr.timacagro.com Sisačko-moslavačka županija
Jurica Jagnjić +385 99 544 2598 jurica.jagnjic@hr.timacagro.com Splitsko-dalmatinska i Šibensko-kninska županija
Tomislav Vidaković +385 99 529 8669 tomislav.vidakovic@hr.timacagro.com Virovitičko-podravska županija – istok
Ivan Alatrović +385 99 547 9905 ivan.alatrovic@hr.timacagro.com Vukovarsko-srijemska županija – Nijemci, Otok, Bošnjaci
Zorana Bijelić Marić +385 99 547 9904 zorana.bijelicmaric@hr.timacagro.com Vukovarsko-srijemska županija – Vinkovci
Marijan Deak +385 99 613 9804 marijan.deak@hr.timacagro.com Vukovarsko-srijemska županija – Vukovar
Lucijan Štajdohar +385 99 208 0120 lucijan.stajdohar@hr.timacagro.com Zagrebačka županija – istok
Tomislav Matoša +385 99 496 4321 tomislav.matosa@hr.timacagro.com Zagrebačka županija – zapad
Dragan Savić +387 65 803 144 dragan.savic@rs.timacagro.com Bosna i Herceovina – Republika Srpska i Brčko Distrikt